عروس اپ
load

قوانین و مقررات سایت عروس اپ

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت عروس اپ:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت عروس اپ به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت عروس اپ در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت عروس اپ از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت عروس اپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت عروس اپ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، اقدام به هرگونه استفاده از خدمات وب سایت عروس اپ می نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت عروس اپ استفاده می‏‌کنید، خدمات دهنده ای را جست و جو میکنید و یا با او ارتباط برقرار میکنید و یا به وب سایت عروس اپ ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت عروس اپ به صورت الکترونیکی ( سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت عروس اپ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت عروس اپ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت عروس اپ ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت عروس اپ ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت عروس اپ جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت عروس اپ است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت عروس اپ محفوظ می‏‌دارد.