عروس اپ
load

مدل­های ارایش عروسی که هر عروس سال 2019 باید از آنها اطلاع داشته باشد

مدل های آرایش عروسی سال 2019

شاید هفته مد پایان یافته باشد اما این بدان معنا نیست که ما همه­ی آرایش های پرزرق و برق دیده شده بر روی صحنه را که برای زیبایی عروس بسیار الهام بخش بودند را فراموش کنیم. صفحه را به سمت پایین بکشید: در زیر 5 نوع ارایش مورد علاقه خود را  که شما را سریع جذب خواهد کرد لیست کرده ایم:

1-آرایش تک رنگ

آرایش تک رنگ

سعی کنید یک زمینه­ی ارایشی داشته باشید. به جای آنکه سعی کنید دو رنگی را که مکمل یکدیگر هستند را پیدا کنید به سادگی یک یا دو رنگی را که مشابه هم هستند بایکدیگر ترکیب کنید. در چنین روز خاصی، شما می توانید رنگ هلویی، سایه­های ملایم خاکستری مایل به قهوه ایی و یا حتی رنگ بنفش مایل به ارغوانی را انتخاب کنید. برای اینکه در چنین روزی بسیار رومانتیک و دلنشین به نظر برسید، از این رنگ ها برای آرایش چشم ها، گونه ها و لبهایتان استفاده کنید.

آرایش ساده

2-پوستی سالم و درخشان

پوستی سالم و درخشان

بنظر این نوع آرایش از طریق عدم استفاده از کرم­هایی با پوشش سنگین و در عوض شفاف ساختن پوست پیش از عروسی، بر روی درخشان تر شدن پوست شما متمرکز می باشد. اساسا آرایشی است که گویا آرایشی انجام نشده است اما عالی بنظر می رسد. شما همچنین می توانید یک قطره روغن را با آرایش پایه خود ترکیب کرده و زمینه پوست را درخشان کنید. خوب، چه کسی دوست ندارد در روز عروسی خود از درون درخشان بنظر برسد؟

پوستی سالم و درخشان

3-پلک های برنزه شده

پلک های برنزه شده

امسال سایه های چشم برنزی عالی هستند! آن را به صورت یک چشم دودی ساده تصور کنید زیرا این آرایش چشم بسیار بی دردسر و معمولی است. شما برای اینکه جو مات تری به مراسم عروسی ببخشید می توانید از رنگ های مات استفاده کنید. اما شما می توانید برای اینکه خاص تر و شادتر به نظر برسید از وسایل طلایی و یا براق استفاده کنید که بسیار هم برای مهمانی های شبانه عالی می باشد.

پلک های برنزه شده
4-همه چیز درباره رنگ آرایش صورتی
همه چیز درباره رنگ آرایش صورتی

وقتی رنگ صورتی ترند آرایش عروسی این سال شد همه چیز را صورتی دیدیم و شور و هیجان خاصی در هفته مد عروس ایجاد شده بود! سایه صورتی ملایم بر روی پلک ها فورا احساس عاشقانه ایی را ایجاد می کند که برای روز عروسی عالی است. بخاطر داشته باشید که سایه های رزی سیر مکمل چهرهایی با رنگ تیره است و رنگ صورتی روشن بر روی پوست های گندمی عالی بنظر می رسد. علاوه بر همه­ی اینها، می توانید برای اینکه عروس شما عالی تر بنظر برسد  از رنگ رژلب متناسب با آن استفاده کنید

5-لب هایی سایه دار

ما نمی توانیم اولین باری را که لب ها به صورت سایه روشن آرایش شدند را بخاطر بیاوریم اما تا به امروز هنوز هم عاشق این تکنیک هستیم! تیره ترین حالت هر رنگ سایه ایی را که تصمیم میگیرید استفاده کنید در وسط لبها قرار دهید. لحظه ایی که این کار را انجام می دهید مطمئنا یک عکس زیبا را خلق می کنید.

لب هایی سایه دار

ایا تصویر عروس مورد پسند خود را پیدا کردید؟ فراموش نکنید ان را لیست کرده و آن را به تابلو کائنات (الهام بخش) خود اضافه کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of