عروس اپ
load
aroos
موزیک خدمات موزیک فرهادپور

سطح قیمت: اقتصادی

قیمت نسبت به کیفیت

وقت شناسی

هماهنگی و انتخاب آهنگ

برخورد پرسنل

0 5/ (0 رای)
امتیاز بدهید
تخفیف
قسط
گالری تصاویرگالری تصاویر
شرح خدماتشرح خدمات
پکیج هاخدمــات ویــژه
پکیج هاپکیج ها
یک ستاره

قیمت:

انتخاب خدمات

دو ستاره

قیمت:

انتخاب خدمات

سه ستاره

قیمت:

انتخاب خدمات

چهار ستاره

قیمت:

انتخاب خدمات

پنج ستاره

قیمت:

انتخاب خدمات

شش ستاره

قیمت:

انتخاب خدمات

خدمات یک ستاره  موزیک خدمات موزیک فرهادپور

خدمات دو ستاره  موزیک خدمات موزیک فرهادپور

خدمات سه ستاره  موزیک خدمات موزیک فرهادپور

خدمات چهار ستاره  موزیک خدمات موزیک فرهادپور

خدمات پنج ستاره  موزیک خدمات موزیک فرهادپور

خدمات شش ستاره  موزیک خدمات موزیک فرهادپور

خدمات ویژه موزیک خدمات موزیک فرهادپور:

شرح خدمات موزیک خدمات موزیک فرهادپور:

نحوه اجرای موسیقی در  مراسم و مجالس های مختلف مانند:عروسی،تولد،مهمونی...نسبت به سلیقه متقاضی به صورت متفاوت برگزار می شود.و من در این مطلب یک سری از این اجراهارو براتون توضیح میدم.

1-استفاده از گروههای موسیقی:که شامل نوازندها(درام،گیتارآکوستیک،گیتار الکتریک،ویالون و...) و خواننده می باشد.که این اجرا به صورت لایو بوده و قبل از اجرا،کیفیت صدا توسط صدابردار گروه چک می شود. مدت تایم اجرای این گروه ها  یک ساعت است.بیشتر در مجالس عروسی،مهمانی ها از این گروهها استفاده می شود.

2-استفاده از خواننده به صورت PlayBack:.یعنی شخص اجرا کننده در عروسی،مهمانی،تولد،..آهنگ هایی را به صورت karaok  در player خود دارد.که این یعنی در آن مراسم موزیک از باندها پخش می شود و شخص اجرا کننده در مهمانی عروسی با میکروفن یر روی این اهنگ ها می خواند.اصولا این گونه اجرا کننده ها شومن هم هستند.یعنی شخص علاوه بر خواندن،مجلس عروسی را اداره میکند وباعث شور و نشاط افراد حاضر در عروسی می شود.

3-استفاده از دی جی و نور پردازی:در این اجراها،متقاضی از قبل می تواند در مورد نورها و آهنگ های مورد نظر خود با دی جی مشورت کند.خوبیه این نوع اجراها این است که،شخص اجرا کننده می تواند در بازه زمانی 2تا3 ساعت بیش از 200 آهنگ از سبک های مختلف و همچنین از آهنگ های شهرهای مختلف play  کند.این نوع اجرا ها در عروسی،تولد،مهمونی بعد از تالار و مجالس های مختلف دیگر استفاده می شود

تمامی اجراها در مجالس های مختلف،از این 3 حالت خارج نیست.و متقاضی نسبت به بودجه خود و نوع  مهمانی که دارد می تواند یکی از این حالات را برای مراسم خود انتخاب کند.لازم به ذکر است که گاهی تلفیقی از این حالت ها می تواند در مهمانی و عروسی ها  بسیار جالب و کامل باشد. 

09120850015-09194830688   فرهادپور

آدرس موزیک خدمات موزیک فرهادپور:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of